Олег Сало: «Робота Жовківської райдержадміністрації потребує значного покращення»

3Такого висновку дійшов голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало за результатами нещодавньої перевірки виконання основних галузевих повноважень Жовківською РДА.

Зокрема, керівники профільних департаментів проінспектували діяльність райдержадміністрації у галузі соціально-економічного розвитку району, у сфері фінансів та бюджету, фінансового контролю, агропромислового комплексу, у сфері збереження пам’яток архітектури та використання земельних ресурсів, а також у галузі освіти та дорожнього господарства.

Як повідомлялось під час апаратної наради сьогодні, 3 грудня, робота зазначених напрямів є недостатньою, що спричинює проблеми й у загальнообласній ситуації Львівщини. Зокрема, голова ОДА наголосив, що незрозумілими залишаються ті випадки, коли призначені кошти повертають, або освоюють не в повному обсязі. Також важливою проблемою є нескоординованість дій структурних підрозділів райдержадміністрації.

Також під час наради наголошувалось, що в Жовківського району є дуже хороший ресурсний потенціал, як в галузі сільського господарства, так і в надбаннях культурної спадщини, однак цим напрямкам в районі приділяється недостатньо уваги.

«Сьогодні, ми підвели підсумки перевірки Жовківського району і бачимо конкретні не доопрацювання. Недоліки звісно є, а от шляхів вирішення не запропонував ніхто. Треба шукати причини проблем і ще раз наголошую, що в районах має бути, насамперед добрий господар», – сказав Олег Сало.

Очільник Львівщини зобов’язав керівників структурних підрозділів облдержадміністрації дати конкретні пропозиції щодо покращення ситуації в районах області.

Також Олег Сало відзначив, що додатково ще раз опрацює усі надані йому матеріали й лише тоді озвучить своє рішення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*