Олег Сало привітав вірних Римо-Католицької церкви з Різдвом Христовим

27498591Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало привітав з Різдвом Христовим Архиєпископа Мечислава Мокшицького, Львівського Римо-Католицького Митрополита, Главу Конференції Римо-Католицьких єпископів України.

«Ваша Ексцеленціє! Сердечно вітаю Вас, єпископат, кліриків, ченців і черниць, всіх вірних Римо-Католицької Церкви в Україні з Різдвом Христовим та Новим 2014 роком.

Нині, коли життя тріумфує у радості Свята Свят і Торжества Торжеств, звучать радісні вітання:

Христос Рождається! Славімо його!

Величне свято Різдва Христового є початком життя Ісуса Христа серед людей і для людей, початком нової віри, надії та любові. У цій події відкривається безмежна Божественна доброта й любов, премудрість і сила.

У ці святкові й радісні дні народження Ісуса Христа прийміть найкращі побажання Божих ласк від новонародженого Христа-Спасителя, здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди в кожній родині, в Церкві Христовій і нашій Україні».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*