Олег Сало: “Профінансовано ряд важливих об’єктів соціально-культурної сфери Львівщини на понад 10 мільйонів гривень

3_topЗа результатами робочої зустрічі голови Львівської ОДА Олега Сала із Міністром фінансів України Юрієм Колобовим в область скеровано фінансовий ресурс, що дав змогу  забезпечити оплату окремих  видатків за рахунок коштів державних капіталовкладень. Зокрема, очільник області зазначив, що на будівництво, реконструкцію загальноосвітніх  шкіл  І-ІІІ ступеню у селах Нижня Яблунька  Турківського району, Черниця Миколаївського району та. Вороняки Золочівського району скеровано відповідно  1 760 000 грн., 985 872 грн. та 670 769 грн. Окрім цього, за словами О.Сала, профінансовано будівництво (повне відновлення) автомобільного мосту  через річку Тисьмениця по вул.. Героїв ОУН-УПА у місті Бориславі та берегоукріплення річки Східничанка у смт Східниця  на 3 008 764 грн.

“Маємо нарешті позитивну динаміку щодо казначейських проплат ряду важливих об’єктів соціально-культурної сфери Львівщини. Зокрема, в цілому обсяг видатків  за рахунок коштів державних капіталовкладень склав 10 250 000 гривень. Так у місті Золочеві казначейство проплатило рахунки із погашення заборгованості минулих років за капітальний ремонт площі Вічевої, вул. М.Шашкевича та прилеглих вулиць на понад 1 мільйон гривень. У 9 містах і районах області облаштовано новоутворені центри надання адміністративних послуг на суму понад  600 тисяч гривень”, – зазанчив голова ЛОДА.

За словами Олега Сала, відповідно до розрахунків, оплачено ремонт дахів у двох школах Пустомитівського району на суму  192 821 грн., капітальний ремонт фельдшерсько-акушерських пунктів с. Бережниця і с. Рогізно –  79 140 грн., капітальний ремонт та будівництво культурно-медичного центру с. Розлуч , народного дому м. Турка  та  Турківської центральної  районної лікарні на загальну суму  1 008 218 грн. та інші.

Також, варто зазначити, що 7 листопада забезпечено в повному обсязі розрахунки із оплати заробітної плати працівників бюджетних установ за загальним фондом – 28 389 232,28 грн. та  спеціальним фондом 19 306 112,94 грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*