Олег Сало: Опалювальний сезон на Львівщині проходить стабільно

IMG_4111_newsСтаном на 2 грудня опалювальний сезон у Львівській області проходить стабільно, об’єкти господарського комплексу та системи життєзабезпечення функціонують в нормальному режимі. Всі диспетчерські переведені на посилений режим з цілодобовим чергуванням. Про це сьогодні доповів голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало на Всеукраїнській селекторній нараді, що відбулась під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

Зокрема, керівник області зазначив, що з метою забезпечення об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери до експлуатації в зимовий період було підготовлено 1373 котельні, замінено 57 котлів. За його словами, на сьогодні до роботи готові 308 одиниць спеціалізованої техніки, а також здійснено закупівлю 48,5 тонн посипкових матеріалів.

«На території області щоденно здійснюється оперативний моніторинг проходження опалювального сезону. Також затверджено склад робочої групи з вирішення проблемних питань, що можуть виникати в цей період», – додав О.Сало.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*