Охорона праці очима дітей  

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує, що Державна служба України з питань праці та редакція науково-практичного журналу «Охорона праці»стали організаторами Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2021».

До участі в конкурсі запрошуються учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, вихованці позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років.

Конкурсанти подають малюнки на тему: «Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких  галузях та сферах діяльності:вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому, ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, транспорті, протидія COVID – 19 на  робочих місця та в побуті, тощо». Роботи мають бути виконані олівцями, акварельними фарбами чи гуашшю, розміром не більше формату А2 та розбірливо підписані українською мовою.

Цей конкур проводиться у два етапи:

І етап:

– до 15 лютого 2021 року: учасники надсилають свої малюнки поштою до обласного управління Держпраці на адресу, що розміщена на офіційному сайті Держпраці;

– обласне журі визначає переможців – І, ІІ, ІІІ місця у трьох вікових групах –

перша група – від 6 до 10 років; друга група – від 11 до 14 років; третя група – від 15  до 18 років.

Конкурсанти, які посіли І, ІІ, ІІІ місця в області, стають фіналістами конкурсу, їхні роботи направляються до редакції журналу «Охорона  праці».

ІІ  етап: «Фінал»

– до 15 квітня 2021 року журі фіналу визначає переможців – І, ІІ, ІІІ місця у кожній віковій групі Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2021». До Дня охорони праці в Україні, який відзначають 28 квітня, переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками, дипломами та медалями.

Шановні краяни, більш детальну інформацію можна отримати за телефонами (044 ) 333-73-93 (багатоканальний); (050) 441-51-37, а також на сайті журналу «Охорона  праці».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*