Охорона культурної спадщини: на Львівщині відбулось засідання Консультативної ради

28 січня в Львівській обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини у Львівській області при департаменті архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації.

Першим питанням порядку денного став розгляд ескізного проекту «Реставрація з пристосуванням під репрезентаційний центр Львівського національного університету будівлі палацу Бесядецьких на площі Галицькій, 10 у м. Львові – пам’ятки архітектури національного значення ох.№ 1265».

Після тривалих дискусій, членами Консультативної ради було прийнято рішення доопрацювати документацію відповідно до озвучених зауважень і пропозицій та повторно винести на розгляд відкориговану документацію.

Окрім того, присутні розглянули оцінку композиційного впливу планового містобудівного перетворення «Будівництво 2-ої черги хірургічного корпусу з вертолітним майданчиком у в/м №60 (ВМКЦ ЗР) м. Львів, вул. Личаківська, 26» на буферну зону об’єкта всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Опісля заслуханих доповідей представників розробників та замовника, членами Консультативної ради прийнято рішення після доопрацювання рекомендувати до погодження та скерування її до Міністерства культури, молоді та спорту України для інформування Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Також розглянуто та рекомендовано до погодження органом культурної спадщини науково-проектну документацію «Історико-архітектурний опорний план смт. Великий Любінь Городоцького району з визначенням меж і режимів використання історичного ареалу та зон охорони пам’яток культурної спадщини».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*