Оголошено Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему: «Національний банк майбутнього»

Національний банк України з метою підвищення рівня знань дітей про Національний банк України, його функції та завдання, а також виявлення творчих здібностей дітей організовує II Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему: «Національний банк майбутнього», який відбуватиметься з 19 березня до 15 травня у два тури.

Як повідомляють у департаменті з питань освіти, науки, сім’ї та молоді облдержадміністрації,перший тур проходитиме в територіальних управліннях НБУ з 19 березня до 25 квітня. Усі діти віком від 9 до 15 років, які бажають взяти участь у Конкурсі, мають надіслати свої малюнки до 16 квітня на поштову адресу територіального управління НБУ з обов’язковим зазначенням на конверті напису «На конкурс дитячих малюнків». З 17 до 24 квітня відбуватиметься визначення комісією територіального управління НБУ переможців Конкурсу в першому турі, а 25 квітня – оголошення та нагородження територіальними управліннями НБУ переможців Конкурсу першому турі.

Другий тур проводитиметься у наступному порядку:

– з 25 квітня до 13 травня – подання територіальними управліннями Національного банку робіт переможців Конкурсу в першому турі разом із анкетами учасників Конкурсу та протоколами засідань комісій територіальних управлінь НБУ до комісії НБУ з визначення переможців II Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему «Національний банк майбутнього»;

– з 13 до 15 травня – визначення комісією НБУ переможців Конкурсу.

Оголошення та нагородження переможців та номінантів Конкурсу здійснюватиметься в центральній будівлі Національного банку України (м. Київ, вул. Інститутська, 9) під час проведення заходів з нагоди святкування Дня банківських працівників.

Роботи переможців Конкурсу і найкращі роботи його учасників експонуватимуться на виставці в центральній будівлі НБУ та пересувній виставці. Праці учасників Конкурсу увійдуть до альбому та календарів на 2014 рік.

Координатор Конкурсу на рівні управління Національного банку України у Львівській області – Васюта Володимир Олександрович (тел.: (032) 272-55-09, 297-22-69).

Адреса Управління Національного банку України у Львівській області: 79000, м. Львів, вул. Коперника, 4.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*