Оголошено відкриті торги на будівництво пам’ятників загиблим Героям України

Управлінням капітального будівництва Львівської облдержадміністрації оголошено проведення процедури відкритих торгів на “Будівництво пам’ятного знаку на могилах загиблих під час антитерористичної операції та Героїв Небесної сотні”. За результатами проведеної процедури планується встановлення  43 пам’ятних знаки на Личаківському кладовищі та 25 пам’ятних знаки на території Львівської області.  

Про це повідомила начальник управління капітального будівництва Львівської ОДА Катерина Іванова.

За її словами, фінансування встановлення пам’ятних знаків забезпечується в рамках “Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв небесної сотні на 2016 – 2019 роки”.

Для отримання документації конкурсних торгів потрібно звертатись до Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації за адресою: 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Чайковського, буд. 17, або на веб-порталі уповноваженого органу з питань закупівель www.tender.me.gov.ua.  Контактна особа – Катерина Іванова, тел. 032 261 09 49.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*