Оголошено умови обласного конкурсу на кращу соціальну рекламу антиалкогольного спрямування

imagesНа виконання заходів Комплексної програми профілактики і запобіганню поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011-2014 роки, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації оголошує про проведення обласного конкурсу на кращу соціальну рекламу антиалкогольного спрямування.

Конкурс триватиме до 30 жовтня 2013 року й проводиться з метою відбору кращих проектів громадських організацій щодо запобігання вживання алкогольних напоїв у молодіжному середовищі

У конкурсі зможуть узяти участь молоді громадяни України віком від 15 до 35 років, які нададуть усі документи відповідно до умов Конкурсу.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:
–    друкована продукція (плакати, стікери, календарі, буклети, брошури, листівки тощо);
–    відеоролик;
–    зовнішня реклама (ескіз бігборда, лайтбокса тощо)
Критерії за якими оцінюються подані роботи:
доступність та сприйняття основної ідеї роботи;
виразність ідеї та неординарність розкриття теми;
оригінальність творчого рішення;
нові форми подачі соціальної реклами;
відповідність тематиці, що заявлена;
актуальність щодо соціальних реалій сьогодення;
аполітичність;
ступінь позитивності;
ступінь толерантності;
виховний зміст;
наявність слогану, що запам’ятовується.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуть до 30 жовтня 2013 року за адресою: управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, 79044, м.Львів, вул. ген. Чупринки 55-а, тел. 238-48-97 (тема листа: «Конкур соціальної реклами»), а також на е-mail: molod.loda@mail.ru.

Контактний телефон: (093)-28-68-849 Ольга Леськів – головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*