Оголошено результати конкурсу громадських мікропроектів

У департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації підбили підсумки конкурсу проектів та заходів громадських організацій на реалізацію яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Конкурс проводився в рамках реалізації “Регіональної програми сприяння  розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області” та обласної програми “Молодь Львівщини”.

Загалом для участі у конкурсі громадськими організаціями було подано майже 200 проектів із загальною очікуваною сумою фінансування близько 3,5 млн гривень.

“Підтримку отримали ті проекти, які є дійсно хорошими та потрібними для суспільства. Прозорість і відкритість на усіх етапах відбору гарантує нам якісний рівень виконання усіх заходів”, – зазначила в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Марія Вагіла.

Із результатами конкурсу можна ознайомитися за посиланнями:

Регіональна програма сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області -–https://drive.google.com/file/d/0B2YtimF32WeKUE92Ym9Ec0FIR00/view

Обласна програма “Молодь Львівщини” – https://drive.google.com/file/d/0B2YtimF32WeKNllTaDRxTzJrMmc/view

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*