Оголошено конкурс з виготовлення проектно-кошторисної документації для об’єктів бюджетної сфери Львівської області

ÊÂĵЛьвівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ») оголошують конкурс для виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації (ПКД) для об’єктів бюджетної сфери Львівської області в пріоритетних технологічних напрямках, з використанням сучасних інноваційних технологій будівництва у сфері енергозбереження та енергоефективності.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати їх розкриття і повинні бути доставлені в запечатаному вигляді за адресою:

м. Львів, вул.Винниченка 18, 4 поверх, к.436, не пізніше ніж 12-00, 27 листопада 2013 року, після чого вони будуть розкриті технічним комітетом. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються.

Додаткову інформацію можна отримати за вищезазначеною адресою або по телефону: (032) 2999-147.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*