Оголошено конкурс на участь у програмі молодіжного обміну “Краків: осягнення міста”

Молодь у віці 16-18 років запрошують до участі у конкурсі  на участь у програмі  “Краків: осягнення міста”. Переможці конкурсу візьмуть участь у програмі молодіжного обміну, яка відбудеться 18-26 вересня цього року у м. Кракові, Польща. Про це повідомляють у департаменті освіти та науки Львівської ОДА.

В рамках програми учасники зможуть пройти комплексний навчальний курс від кращих університетів та фахівців Кракова за одним із напрямів: фотографія, кіно, література, художнє мистецтво.

Переможці отримують грант на суму 1 200 злотих для участі у програмі, самостійно сплачують (за умовами гранту) 300 злотих на організаційні витрати.

Учасників запрошують взяти участь у конкурсі мотиваційних листів, а також докладених до них: мотиваційного фото або відео, літературного твору або арт-творів.

Листи та електронні версії творів відповідно до обраного напряму програми потрібно надсилати до 20 липня на електронну адресу: psytoday@ukr.net (тема листа – Участь у Програмі “Краків – осягнення міста”).

Варто зазначити, що конкурс проводять Східно-європейський інститут психології (Україна – Франція), Фундація сприяння польській мові та культурі ім. Ніколая Рея (Польща) при фінансуванні Narodowe Centrum Kultury (Polska), Fundację Wspierania KulturyI Języka Polskiego im. Mikołaja Reja (Polska), Fundacjaim. KsSiemaszki (Polska).

Детальнішу інформацію можна отримати за тел: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*