Оголошено конкурс на проведення відбору інвестиційних програм, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2014 році

Регіональна комісія з оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, оголошує конкурс на проведення відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2014 році, який триватиме з 11 лютого до 1 березня 2013 року.

У конкурсному відборі можуть брати участь підготовлені структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями та обласною, районними, районними у містах, міськими, селищними, сільськими радами (надалі – заявники) інвестиційні програми (проекти), які затверджені в установленому законодавством порядку. Одним заявником може бути подано на конкурсний відбір не більше трьох інвестиційних програм (проектів).

Порядок підготовки, оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2012 року №656 «Питання державного фонду регіонального розвитку» зі змінами та розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 20 серпня 2012 року № 549/0/5-12.

Необхідна документація для участі в конкурсі подається у чотирьох примірниках у відділ економіки капітальних інвестицій, природокористування та ресурсозбереження департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації (каб. №422, вул. Винниченка, 18, м. Львів).

Для отримання додаткової інформації звертатися за тел. 2999284 або електронною поштою за адресою gue_budivn@upr.loda.ua .

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*