ОГОЛОШЕННЯ

скачанные файлы Для покращення санітарного та естетичного стану населених пунктів району 24 березня 2016 року на Колегію райдержадміністрації було запрошено приватного підприємця  Олега Юськіва, який займається збиранням та утилізацією твердих побутових відходів. Підприємець коротко розповів про роботу свого підприємства та надав вичерпну відповідь на всі запитання.

Головам сільських рад було запропоновано організувати на підконтрольних територіях населених пунктів, збір твердих побутових відходів та забезпечити вивіз з сіл при допомозі даного підприємця. Також прозвучала пропозиція щодо залучення до збирання відходів загальноосвітні навчальні заклади. Таким чином діти могли б взяти участь у своєрідному змаганні між школами («Хто більше збере») та на зароблені кошти придбати для своїх закладів все необхідне.

Вартість твердих побутових відходів становить: скло кольорове – 0,3грн/кг., скло біле – 0,5грн/кг., скло несортоване – 0,4грн/кг., макулатура – 2,0 – 2,2грн/кг., жерстяні банки – 2,0грн/кг., пластикові банки – 2,0грн/кг.

Телефон для довідок: 095-71-98-212 – п.Олег.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*