ОГОЛОШЕННЯ

imagesОголошується конкурс на ескіз  споруди Меморіал Героїв, де будуть увіковічені Герої Революції Гідності, учасники АТО та всі ті, хто в різні роки виборював для України незалежність.

До участі у конкурсі запрошують всіх небайдужих людей, учнів шкіл та студентів, щоб максимально та найреалістичніше відобразити визвольну звитягу українського народу, зокрема жителів Турківщини.

Ідея увіковічити Героїв України виникла в голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, який був активним учасником Революції Гідності й поставив собі за мету-віддати належну шану полеглим побратимам з Небесної Сотні.

Планується спорудити Меморіал Героїв у м.Турка (місце буде визначено після схвалення остаточної концепції Меморіалу). Під час попереднього громадського обговорення було озвучено декілька пропозицій. Але за пропозицією депутата районної ради Мирослави Калинич було прийнято рішення оголосити конкурс серед учнів та студентів, оскільки, саме молодь має найсвітліші й найчистіші погляди на героїзм, перемогу добра над злом.

Після обговорення найкращі пропозиції будуть відзначені нагородами голови райдержадміністрації, а одна з найкращих-втілення в життя.

Окрім того, в районі реалізується ініціатива про створення в кожному населеному пункті Алеї Героїв України.

Свої пропозиції подавати в Турківську районну державну адміністрацію за адресою: м.Турка, вул. Січових Стрільців, 62

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*