ОГОЛОШЕННЯ

images      Оголошення

про намір передати в оренду майно районної комунальної власності

Керуючись пунктом 11 Положення «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Турківського району», що затверджене рішенням №77 V сесії Турківська районна рада VI   скликання від 14 липня 2011 року, відділ освіти Турківської районної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно районної комунальної власності – частину гуртожитку  Верхньогусненського навчально-виховного комплексу, що розташований за адресою: Турківський район, село Верхнє Гусне, вулиця Центральна, будинок 188. Орієнтовна загальна площа гуртожитку 526,0 кв. м, площа, яка передається в оренду – 406, кв. м. Залишкова балансова вартість будівлі – 2 млн. 27 тис. 689 грн.

Майно, передане в оренду, може використовуватися для тимчасового проживання людей. Обов’язковою умовою оренди є реконструкція гуртожитку зі створенням умов для тимчасового проживання людей.

У випадку укладення договору оренди на запропоноване майно орендар може користуватися стадіоном навчально-виховного комплексу у вільний від навчання час.

 

Для участі в конкурсі подаються наступні документи:

 

  1. Заява про оренду (заява подається в довільній формі, при цьому в ній зазначаються ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України для юридичних осіб/реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичних осіб.
  2. Згода на оплату витрат на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди.
  3. Копії установчих документів орендаря/копії сторінок паспорта для фізичної особи (сторінки 1, 2 та сторінка із зазначенням останнього місця проживання).
  4. Пропозиції орендаря щодо:
  • ремонту приміщень
  • створення додаткових робочих місць
  • вжиття заходів по охороні навколишнього середовища
  • надання матеріальної допомоги Верхньогусненському навчально-виховному комплексу.

 

Документи приймаються до 30 травня 2015 року у відділі освіти Турківської райдержадміністрації: 82500, Львівська обл., м.Турка, вул.С.Стрільців, 23.

Телефони для довідок: 03269 31454, 0662419848

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*