Володимир Гребенюк вшанував пам’ять ліквідаторів на Чорнобильській АЕС

26 квітня о 13.00 год. в актовому залі Турківської дитячої музичної школи відбулося урочисте вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,  приурочене 27-річниці Чорнобильської трагедії за участі голови районної державної адміністрації Володимира Гребенюка, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представників політичних партій та громадських організацій – вечір-реквієм «Дзвони Чорнобиля». На початку урочистостей присутні вшановували хвилиною мовчання та доземним поклоном всіх тих, хто 26 квітня 1986 року заслонив собою не тільки Україну, а й усе людство. А разом із ними і тих, хто пішов із  життя через захворювання, отримані під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Із словами вдячності за їх мужні дії до учасників ліквідації  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС звернувся заступник голови районної державної адміністрації Іван Січак. «Подвиг цих людей, і тих, хто  загинув, і тих, хто залишився жити, вічно буде в нашій пам’яті і пам’яті наших нащадків. Нещодавня аварія на японській станції та інші аварії примушують задуматися про суттєве підвищення безпеки експлуатації наших атомних об’єктів, тому уряд України вживає всі можливі заходи задля підвищення безпеки експлуатації діючих атомних електростанцій».

За мужність, відвагу та самовідданість, проявлені у ході ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1986 року, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди 27-ої річниці Чорнобильської катастрофи Володимир Гребенюк  нагородив Почесною грамотою райдержадміністрації учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Вшановуючи пам’ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, було покладено квіти на могили померлих.

В цей день в м.Турці проведено молебінь до Матері Божої, що відбувся біля скульптури Матері Божої.

 

В фойє районної ради була організована тематична книжкова виставка «Терновий вінець Чорнобиля». В храмах Турківщини  в  суботу, 27 квітня,  відбудуться поминальні літургії, а 28 квітня – заздоровні служби Божі за живих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

З нагоди відзначення 27 роковин Чорнобильської катастрофи, розпорядженням голови Турківської районної державної адміністрації від        28 березня   2013 року № 108  “ Про надання одноразової допомоги особам, які брали участь у ліквідації та потерпілі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС” з місцевого бюджету було виділено кошти в сумі 18750,00 грн. для надання  одноразової допомоги – 58-ми особам  по 300,00 грн., та  3-ьом дружинам померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС – по 450,00 грн.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*