ОГОЛОШЕННЯ

Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні запрошує до участі в третій Зеленій академії – літній школі про цінності та підходи зеленої демократії, їх потенціал для розвитку власних проєктів.

Захід відбудеться 19-25.07.2020 в Карпатах.Зелена академія – це простір неформальної освіти, під час якої досліджуватимуться основні екологічні підходи в рамках підготовки проєктів, а також буде організовано надання консультацій про те, як правильно підготувати заявку на різні конкурси.

Подати заявку на участь в академії можна до 21.04.2020 за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeV2YYCTSJCPi8rDTGYwXNg-xZ_A pq7wCQVEviZCMNKmcCBng/viewform.

Участь у Зеленій академії є безкоштовною.

Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні забезпечує учасникам проживання та харчування на час навчання.

З детальнішою інформацією про проведення заходу можна ознайомитися за посиланням: https://ua.boell.org/uk/2020/03/11/vidkrito-nabir-na-zelenuakademiyu-2020.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*