Оголошення

Повідомляємо, що з 14 по 17 червня 2012 року у м. Свобода Золотухінського району Курської області проходитиме XII  міжрегіональна універсальна оптово-роздрібна ярмарка «Курская Коренская  ярмарка – 2012»

На даний час «Курская Коренская ярмарка» являється місцем проведення ділових переговорів, презентацій, підписання договорів про співпрацю ,підписання бізнес-контрактів в різних напрямках економіки.

Тематика ярмарки представляє широкий спектр продукції, а також є місцем проведення ділових зустрічей, переговорів та презентацій  в різних сферах діяльності.

В рамках «Курской  Коренской  ярмарки»  15 червня   2012  року за сприяння Інформаційного агентства АК&М відбудеться Середньоросійський економічний форум.

За більш детальною інформацією про проведення, програмою і умовами участі в Курському Корейському ярмарку і Середньоросійському економічному форумі можна ознайомитися на сайті ОГУ «Виставковий центр «Курская Коренская ярмарка» www.kurskyarmarka.ru,  комітету Адміністрації Курської області з розвитку зовнішніх зв’язків http://www.ves.rkursk.ru і на сайті Середньоросійського економічного форуму www.sef-kursk.ru.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*