Офіцери із США та Канади поділилися досвідом зі львівськими студентами-журналістами

Цими днями студенти 1-3 курсів факультету журналістики Львiвського нацiонального унiверситету iменi Iвана Франка поспілкувалися із американськими та канадськими офіцерами у рамках круглого столу “Робота спеціалістів зі зв’язків з громадськістю армій США та Канади у демократичному суспільстві”.

Офіцери зі зв’язків з громадськістю капітан ЗС США Скотт Кун та капітан ЗС Канади Дерек Рейд розповіли студентам про свою роботу та поділилися власним досвідом щодо співпраці із представниками засобів масової інформації. Детально поінформували про підготовку новин та шляхи їх розповсюдження, акцентували увагу на тому, що в їх арміях не забороняють солдатам спілкуватися з пресою.

“Ми дуже ретельно слідкуємо за тим, аби опублікована інформація відповідала б дійсності”, – зазначив капітан Скотт Кун.

Під час неформального спілкування молодь цікавилася тим, яким чином подати інформацію, аби вона не виглядала свідомою пропагандою, чи є межа гуманності під час опису ворога, яким чином збирати та оприлюднювати інформацію під час бойових дій аби не зашкодити своїм військам.

Зазначимо, просвітницький захід для студентів організували представники Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України за участі американських та канадських спеціалістів зі зв’язків з громадськістю, професорсько-викладацького складу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*