Oдним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян

4Саме створення веб-порталу ПФУ дає змогу кожній застрахованій особі попередньо зареєструвавшись у базі даних веб-порталу, отримувати щомісяця на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку, де буде вказано суму заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількість днів для стажу, будуть відмітки про сплату єдиного внеску; відомості про спеціальний (пільговий) стаж. Пенсіонери зможуть регулярно ознайомлюватись з відомостями з власної пенсійної справи. Там буде вказано вид та суму призначеної пенсії з урахуванням усіх надбавок та підвищень; назву закону, згідно з яким призначено пенсію, тощо.

На порталі також багато довідкової інформації. Громадяни зможуть довідатися про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій, тощо. Для страхувальників є інформація про умови нарахування та сплати єдиного внеску та інших обов”язкових платежів, порядок складання та подання звітності, порядок здійснення органами Фонду перевірок. Наведено зразки бланків, заяв, інших документів, потрібних для взяття чи зняття з обліку, складення та подання звітності, призначення та перерахунку пенсій.

Кожен зареєстрований користувач зможе через портал подати запит у Фонд для підготовки йому довідок, інших документів у паперовому вигляді

. Створення веб-порталу ПФУ – ще один крок до того, щоб спростити спілкування громадян із Фондом.

Щоб зареєструватися на веб-порталі, необхідно особисто прийти у територіальний орган ПФУ, де Вам буде надано допомогу у реєстрації та надано консультацію з питань користування веб-порталом.

Для отримання довідкової інформації –  телефон 3-29-47.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*