Однією з головних умов створення сучасних Збройних Сил є їх подальша професіоналізація – Президент

2Однією з головних умов створення сучасних Збройних Сил є їх подальша професіоналізація. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, виступаючи перед учасниками навчань у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у Львівській області.

«Однією з головних умов створення сучасних Збройних Сил є подальша професіоналізація українського війська. Для цього необхідна злагоджена робота Міністерства оборони не лише із зацікавленими державними органами, але й з громадськими інституціями країни», – наголосив Президент.

«Ми чітко усвідомлюємо, що основа сучасної армії – це не озброєння, при всій його важливості, а, насамперед, офіцери, сержанти і солдати», – сказав Віктор Янукович.

На переконання Глави держави, найвищим пріоритетом воєнної реформи є високий професійний рівень і належне фінансове, матеріальне і соціально-правове забезпечення військовослужбовців і працівників Збройних Сил.

«Воєнна реформа є невід’ємною складовою стратегічного курсу на євроінтеграцію. І українські військовослужбовці, як і всі громадяни України, відчують переваги цієї політики», – зазначив Президент.

Більше фото тут http://loda.gov.ua/fotohalereji/robochi-pojizdky?album=3&gallery=123

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*