Одне з першочергових завдань влади – забезпечити максимальну кількість дітей-сиріт області повноцінною сім’єю, – В.Шемчук

1 квітня під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука відбулося засідання конкурсної комісії з визначення земельних ділянок під будівництво дитячих будинків сімейного типу на території Львівської області, які заплановано здати в експлуатацію до кінця 2013 року.

На розгляд комісії було запропоновано 14 варіантів розміщення ДБСТ, поданих органами місцевого самоврядування області, з яких члени комісії вибрали п’ять – у с. Лютинка Жидачівського району, с. Наварія Пустомитівського району, а також  у містах Золочеві, Буську та Радехові.

При виборі на конкурсній основі члени конкурсної комісії керувалися декількома  критеріями, а саме: можливість облаштування будинку сімейного типу до безпосередньої близькості до закладів освіти, медицини тощо, також наявність в тому чи іншому районі сім’ї, яка готова взяти таких дітей на виховання, можливість реалізації цих об’єктів за новими проектами і програмами.

«Питання будівництва дитячих будинків сімейного типу  надзвичайно важливе, адже  451 дитина Львівської області, яка перебуває на сьогодні  у сиротинцях, мріє про сімейний затишок. Тому  ми ставимо завдання протягом 2013-2014 років забезпечити максимальну кількість дітей-сиріт області повноцінною сім’єю», – наголосив голова Львівської облдержадміністрації.

Довідка:

В обласному бюджеті на 2013 рік на будівництво дитячих будинків сімейного типу передбачено 5 млн. грн. Розпорядником коштів є управління капітального будівництва  облдержадміністрації.

На даний час остаточно визначено 6 земельних ділянок, щодо яких прийнято відповідні рішення місцевих органів самоврядування:
–    м. Львів, вул. Багряного, 33 – 1 земельна ділянка, будівництво ведеться за кошти Львівської міської ради;
–    с. Бірки, Яворівського району – 1 земельна ділянка, будівництво планується проводити за благодійні кошти зібрані з проведеного Львівською облдержадміністрацією телемарафону «Подаруємо дитині родину»;
–    с. Домажир, Яворівського району – 1 земельна ділянка, будівництво планується проводити за благодійні кошти зібрані з проведеного Львівською облдержадміністрацією телемарафону «Подаруємо дитині родину»;
–    с. Пнікут, Мостиський район – 2 земельні ділянки, будівництво ведеться за кошти благодійного фонду УГКЦ «Карітас»;
–    с. Бартатів, Городоцький район – 1 земельна ділянка, будівництво ведеться за інвесторські кошти.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*