ОДА відновила видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза населеними пунктами

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації відновив роботу з видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів.

Для отримання документу дозвільного характеру необхідно звернутись у “Дозвільний офіс” Львівської міської ради, за адресою: 79019, м.Львів, вул. Весняна, 4, тел: 297-59-15 (приймальня), тел./факс 298-62-32.

Також у департаменті звертають увагу власників встановлених рекламних засобів, що рекламоносії, які не відповідають встановленим законодавчим вимогам, підлягатимуть примусовому демонтажу (відповідно до Закону України “Про рекламу” та Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів).

Детальніше із порядком надання дозволів можна ознайомитися у розпорядженні голови Львівської ОДА.

Зазначимо, що видачу дозволів було тимчасово призупинено у зв’язку із внесенням змін від 16 грудня 2015 року до Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*