ОДА повернула міській владі очищене від сміття місто

Накопичене сміття з 380 майданчиків загальним об’ємом понад 1,5 тис тонн – вивезено зі Львова.  Про це розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час брифінгу в понеділок, 30 січня.

За словами очільника області, представники компаній-перевізників доповіли сьогодні про вивезення нагромаджених твердих побутових відходів з території Львова.

Про можливі переповнені майданчики ТПВ Олег Синютка закликав львів’ян повідомляти на гарячу лінію області 112. “Ми з’ясуємо чи це нагромаджене, чи поточне сміття, а також поставимо питання перед перевізником стосовно вивезення ТПВ саме з цієї ділянки”, – наголосив голова ЛОДА.

Крім того, Олег Синютка висловив сподівання, що міська влада Львова сьогодні візьметься за дератизацію та дезінфекцію майданчиків як це передбачено рішенням комісії з надзвичайних ситуацій.

Голова Львівської ОДА подякував мешканцям Львова за велике терпіння і за розуміння. “Дякую усім тим, хто долучився до порятунку міста Лева і до вивозу ТПВ, зокрема двірникам, які практично на безкоштовній основі були залучені до цієї роботи”, – сказав Олег Синютка.

“Ми за чотири дні вирішили проблему по вивозу нагромадженого сміття з міста”, – резюмував очільник області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*