ОДА планує розробити нову Схему маршрутів області  

На ринку пасажирських перевезень Львівщини мають місце випадки недобросовісної конкуренції. Для вирішення конфліктів між перевізниками, дотримання ними умов договорів та прозорості управлінських рішень у галузі перевезення облдержадміністрація проводитиме круглі столи за необхідністю за участю всіх зацікавлених сторін.

Про це на відповідному круглому столі за участі перевізників Львівщини зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Олег Лазар.

ОДА планує розробити нову Схему маршрутів області. За словами Олега Лазара, назріла необхідність розробити Програму розвитку інфраструктури області.

На завершення Олег Лазар закликав перевізників дотримуватись умов договорів, графіків руху, зокрема – прибуття на початкові та кінцеві станції. Якщо ж ні – ОДА розриватиме договори.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*