Очільники району провели зустрічі з громадами селів

скачанные файлыЗакон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» став предметом зустрічі голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького та голови районної ради Володимира Лозюка з громадами селів району. Зокрема, очільники району зустрілися з активом Боринського та Верхньовисоцького куща.

Основним питанням було обговорення можливого об’єднання громад. Зустріч відбувалася в гострій дискусії, але була конструктивною. “Люди підтримують об’єднання громадян, але за умови розбудови відповідної інфраструктури. І це є правильно. Дякую Вам всім за підтримку! Окреме спасибі громаді села Комарники, яка сьогодні самотужки ремонтувала дорогу в себе. Ми, районна влада, допомогли з пальним і ескаватором. Ви – дійсно ГРОМАДА!. Завтра зустрічі ще з двома громадами!” – сказав на зустрічі Олександр Лабецький.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*