Очільником району проведено робочу нараду з питань підготовки та проведення в районі 5-ї хвилі мобілізації

???????????????????????????????27 квітня голова райдержадміністрації Олександр Лабецький провів робочу нараду з питань підготовки та проведення в районі 5-ї хвилі мобілізації. На нараді взяли участь прокурор Турківського району Михайло Дицький, начальник Турківського РВ ГУ МВС України у Львівській області Андрій Кумечко, військовий комісар Володимир Петрівський та старший інспектор сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції Василь Мазник. Олександр Миронович  зазначив, що завдання на проведення п’ятої хвилі мобілізації на території району стало першочерговим предметом обговорення.

Виступаючи перед присутніми, військовий комісар Турківського   районного військового комісаріату  Володимир Петрівський акцентував увагу на виконанні вимог чинного законодавства, які регулюють здійснення мобілізаційних заходів, озвучив проблемні питання, що перешкоджають відповідній роботі.

Старший інспектор  сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції апарату райдержадміністрації Василь Мазник ознайомив присутніх з ходом  весняної призовної кампанії. А також, зазначив, що існує багато проблем у цьому призові. Закликав посадових осіб органів місцевого самоврядування до співпраці і взаєморозуміння.

Підсумовуючи, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький рекомендував присутнім посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення і висловив сподівання, що спільними зусиллями влади, військкомату та правоохоронних органів району вдасться виконати поставлені завдання проведення 5 хвилі мобілізації та весняного призову.

Після наради Олександр Лабецький  ще раз обговорив деякі аспекти даного питання з  присутніми наголосивши, що потрібно налагодити співпрацю між військкоматом, міліцією та органами місцевого самоврядування та шукати шляхи вирішення даних проблем.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*