Очільник області зустрівся з начальником управління Державної служби якості освіти у Львівській області

Аудит якості освіти в навчальних закладах став центральною темою зустрічі голови Львівської ОДА Максима Козицького із начальником управління Державної служби якості освіти у Львівській області Валентиною Загревою. Зустріч відбулась сьогодні, 6 березня.

Гостя розповіла про діяльність управління Державної служби якості освіти. Відтак, як вона зазначила, основним завданням управління є проведення інституційного аудиту.

«Під час аудиту ми працюємо із директором навчального закладу, а також із власником цього закладу. Тут для нас важлива комунікація, щоб побачити і зрозуміти те, як школа виконує покладені на неї завдання, яка реальна ситуація в закладі. Також наші інспектори по завершенню роботи отримують зворотний зв’язок від керівника закладу. Звичайно є певні речі, які заклад може доопрацювати, але якщо є порушення закону, то тут ми безкомпромісні»,-  зазначила Валентина Загрева.

Як вона наголосила, важливо, щоб дитина під час навчання отримувала не лише якісну освіту, але й комунікативні навички, і надалі вміла застосувати здобуті знання.

Сторони обговорили подальшу співпрацю у напрямку розвитку освіти на надання якісних освітніх послуг навчальними закладами області.

Зазначимо, що результати інституційного аудиту будуть розміщувати на інтернет-ресурсах навчальних закладів, їх засновників та управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*