Очільник області зустрівся із почесними консулами іноземних держав у Львові

konsuly_topГолова Львівської ОДА Олег Сало провів робочу зустріч із почесними консулами іноземних держав, акредитованих у місті Львові. Зокрема сторони обговорили актуальне для області питання – залучення інвестицій у наш регіон.

«Сьогодні діалог із дипломатичним корпусом для нас вкрай важливий.  У облдержадміністрації створено окремий підрозділ, основним завданням якого є максимально сприяти залученню інвестицій у нашу область та полегшити умови створення бізнесу іноземними компаніями. То сьогодні я б закликав усіх присутніх консулів донести цю інформацію до інвесторів, аби на території Львівщини активізувався бізнес-клімат», – звернувся до присутніх голова ЛОДА.

Своєю чергою, консули іноземних держав у Львові подякували Олегу Михайловичу за зустріч. Зокрема, почесний консул Французької Республіки у Львові Данило Ярема зазначив, що у в нашій області працює ряд успішних бізнес-проектів: гіпермаркет «АШАН», компанії «Рено», «Пежо» та інші. Своєю чергою Почесний консул Федеративної Республіки Бразилія у Львові Петро Малех розповів про позитивний досвід співпраці у культурній сфері між двома державами, а Галина Маслюк, яка є Почесним консулом Республіки Казахстан у Львові поділилася досвідом, як керівництво Республіки Казахстан підтримує ведення бізнесу та залучення інвестицій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*