Очільник Львівщини зустрівся із районними перевізниками та обговорив проблемні маршрути

Про найпроблемніші напрямки на автобусних маршрутах загального користування та складнощі у роботі автотранспортних підприємств йшлось у п’ятницю, 6 листопада, на зустрічі голови Львівської облдержадміністрації ОДА Олега Синютки з перевізниками.

Під час дискусії сторони обговорили проблемні питання у роботі маршрутної мережі області. Зокрема, розглянули й кілька основних напрямків, серед яких Жидачівський, Стрийський та Яворівський, а також маршрути у Сокальському та Дрогобицькому районах. Серед інших питань зустрічі також була необхідність оптимізації мережі пасажирських перевезень на Львівщині з урахуванням адміністративно-територіальної реформи.

У розмові із керівником області перевізники також порушили питання щодо підтримки районних АТП, котрі працюють на ринку пасажирських перевезень. Також йшлось й про необхідність ремонту окремих ділянок доріг, якими курсують маршрутки, та компенсацію пільгових перевезень.

У підсумку, Олег Синютка дав доручення профільному департаменту напрацювати відповідні пропозиції щодо ремонту доріг, а також щодо оптимізації маршрутної мережі області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*