Очільник Львівщини зустрівся із міністром соцполітики України

Сьогодні, 12 січня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка поділився баченням розвитку соціальної галузі із міністром соціальної політики України Андрієм Ревою. Зустріч відбулась у рамках робочої поїздки міністра на Львівщину.У розмові сторони акцентували увагу на аспектах пільгового перевезення пасажирів та монетизації пільг. Також вони розглянули питання реформування пенсійної системи, підвищення соціальних стандартів, виплати державних допомог.

Окрім цього, голова ОДА Олег Синютка розповів міністру про роботу з воїнами АТО та їх родинами, яка здійснюється на Львівщині.

Зазначимо, що 12 січня міністр соціальної політики України Андрій Рева візьме участь у відкритті етапу Кубка світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів–паралімпійців на базі Західного реабілітаційно–спортивного центу Національного комітету спорту інвалідів України. Також заплановано, що урядовець відвідає Личаківську районну адміністрацію у рамках впровадження проекту “Створення Центру надання соціальних послуг у форматі “Прозорого офісу”. Також Міністр  соціальної політики має відвідати Буківський дитячий будинок–інтернат для дівчат (с. Буково, Старосамбірський район).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*