Обстежено умови проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах

З метою соціального захисту дітей та активізації роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, у середу, 1 серпня, комісією у складі представників служби у справах дітей Турківської районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головою Верненської сільської ради, сімейною медсестрою Верхненського ФАПу  обстежено умови проживання чотирьох сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах в с.Верхнє та с.Нижнє.

Під час обстеження перевірено умови проживання, забезпечення дітей продуктами харчування, одягом, взуттям та шкільним приладдям. В окремих сім’ях умови проживання та утримання дітей потребують покращення. При перевірці з батьками  було проведено профілактичну роботу щодо утримання та виховання дітей, медичним працівником було вказано на ряд недоліків щодо гігієнічного стану утримання дітей, складено 1 протокол про притягненню матерів до адміністративної відповідальності по ст.184 АпКУ за ухилення від виконання батьківських обов’язків.

Також було обстежено сім’ю в с.Н.Висоцьке, яка опинилася в складних життєвих обставинах, батьки розлучаються і на даний час вирішується питання щодо визначення місця проживання дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*