Обстеження житлово-побутових умов сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах

images12 вересня, головним спеціалістом відділу з опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації Іванною Ільницькою, директором Турківського  РЦСССДМ Володимиром Хомином, ДОП Турківського відділення поліції Миколою Гацько, депутатом Комарницької сільської ради Іваном Волчанським, представниками Добромильської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат та директором  Буковинської ЗОШ І-ІІ ст. було здійснено обстеження житлово-побутових умов сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах в с.Буковинка, де виховуються 2 неповнолітніх дітей, які навчалися в Добромильській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті та не приступили до навчання.  На час обстеження дітей вдома не було. Зі слів матері діти пішли на навчання  в Буковинську ЗОШ І-ІІ ст.  Мати бажає, щоб її діти навчалися  в школі с.Буковинка, так як діти не хочуть їхати в Добромиль. Директору Буковинської ЗОШ І-ІІ ст. та матері рекомендовано звернутися в школу-інтернат за особовими справами дітей та належним чином все оформити.

Під час обстеження виявлено, що в будинку було не прибрано, але обід зварений. Канцелярським приладдям, одягом та взуттям діти забезпечені частково.  Матір попереджено про відповідальність за невиконання своїх обов’язків.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*