Обстеження житлово-побутових умов сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

скачанные файлы17-18 лютого, директором та фахівцями із соціальної роботи Турківського РЦСССДМ, спільно із головою Товариства “Червоний Хрест” у Турківському районі, здійснено візити у 2 сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, 1 сім’ю, діти в якій виховуються в школі-інтернаті та 1 сім’ю, в якій проживають внутрішньо переміщені особи. Крім того, відвідано 2 сім’ї, в яких матері самі виховують своїх дітей (одинока мати). Вищезазначені сім’ї проживають в с. Радич та с. Мельничне Турківського району. Під час візитів фахівцями надано ряд соціальних послуг. Так, одній внутрішньо переселеній особі надано юридичну консультацію щодо отримання пенсії за новим місцем проживання та надбавки до неї як особі, яка проживає в гірському населеному пункті.

Серед основних проблем вказаної категорії сімей є ухиляння від виконання батьківських обов’язків, безробіття одного з членів сім’ї, що негативно впливає на виконання батьківських обов’язків, зловживання алкоголем, потреба у покращенні житлово-побутових умов тощо.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*