Обстеження житлово-побутових умов сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

98763258

У вівторок, 29 серпня, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Іриною Стебівкою та фахівцями  із соціальної роботи Турківського РЦСССДМ було  проведено обстеження житлово-побутових умов  сім’ї, яка  опинилася в складних життєвих обставинах в с.Ісаї.  На час обстеження в житловому будинку виявлено антисанітарні умови проживання. Догляд за дітьми здійснює бабуся. Оскільки мати дітей ухиляється від виконання батьківських обов’язків –  її попереджено про відповідні наслідки.

30 серпня провідним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Світланою Леневич, фахівцем із соціальної роботи Турківського РЦСССДМ Тетяною Сенчишин, представниками патрульної поліції Турківського ВП було здійснено виїзд та проведено обстеження житлово-побутових умов  сім’ї, яка  опинилася в складних життєвих обставинах в с.Комарники.  В будинку антисанітарні умови проживання,  всюди розкидані речі, одяг  в дітей брудний. Матері вказано на ряд недоліків з питань ведення побуту, а також проведено  профілактичну бесіду про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків. До нового навчального року діти забезпечені шкільним приладдям, одягом та взуттям відповідно до сезону.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*