Обстеження житлово-побутових умов сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

images6 вересня, начальником служби у справах дітей райдекржадміністрації          Іриною Стебівкою, в.о.директора Турківського РЦСССДМ Марією Павлик, спільно з завідувачем сектору Турківського відділення поліції було здійснено обстеження житлово-побутових умов  2 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах в с.Бітля Турківського району, на утриманні яких знаходиться 5 неповнолітніх дітей. До служби у справах дітей поступила інформація, що в с.Бітля трьохмісячна дитина з батьками проживає в складних життєвих обставинах. Під час обстеження матері з дитиною не було, за словами батька жінка виїхала на проживання в сусідній район. З батьком була проведена профілактична робота, попереджено про відібрання дитини від сім’ї, вразі якщо дитина буде перебувати в таких жахливих умовах проживання. Друга сім’я теж перебуває в складних життєвих обставинах. Матері та повнолітньому синові було звернено увагу та те, що сім’я не забезпечена дровами на зиму, навести лад в домі та засклити вікна.

Також було обстежено житлово-побутові умови проживання дитячого будинку сімейного типу в смт.Бориня. Права дітей не порушуються, працівником поліції була проведена бесіда з неповнолітніми.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*