Обстеження житлово-побутових умов сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

images 19 липня начальником служби у справах дітей Турківської РДА  Іриною Стебівкою, фахівцем з соціальної роботи   Турківського РЦСССДМ Наталією Сливар,  старшим інспектором ЮП Турківського ВП Ігорем Дзюдзьом спільно з секретарем Верхньовисоцької  сільської ради Іриною Цюцик було здійснено обстеження житлово-побутових умов  2 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах в с.Верхнє Висоцьке, в яких виховуються 3 дітей.

Під час обстеження було виявлено, що матері малолітніх дітей  часто залишають  їх на декілька днів на своїх  батьків або співжителів, не утримують  дітей належним чином, вживають спиртні напої, ведуть аморальний спосіб життя. В одній із сімей мати була вдома, з нею проведена профілактична бесіда про наслідки від ухилення виконання батьківських обов’язків та недопущення раннього дитячого сирітства.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*