Обстеження житлово-побутових умов сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

загруженное (5)На минулому тижні працівниками Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено 4 візити в сім’ї, які перебувають на обліку як сім’ї СЖО та потребують соціальної допомоги.

Так, 10.06.2016р. комісія у складі фахівця Центру, працівників СуСД та УСЗН відвідала сім’ю СЖО в с. Радич. Комісією встановлено, що батьки отримують державну допомогу при народженні дитини та використовують її нецілеспрямовано. За результатами візиту складено відповідний акт, який буде направлено до УСЗН з пропозицією призупинити виплату державної допомоги.

Крім того, працівники Центру взяли участь у роботі пришкільних таборів. Проведено 2 навчальні бесіди з учнями Турківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Верхньовисоцького НВК на теми: «Що треба знати про СНІД?», «Життя без алкоголю та тютюнопаління», «Права та обов’язки дітей згідно Конвенції ООН». Охоплено 45 осіб.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*