Обстеження житлово-побутових умов сімей району

?????????????У четвер, 4 травня, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації І.Стебівкою,   начальником із соціальної роботи Турківського РЦСССДМ М.Павлик, фахівцем із соціальної роботи Н.Сливар, дільничним інспектором М.Корчинським, старшим інспектором ЮП Турківського ВП І.Дзюдзь було проведено обстеження житлово-побутових умов трьох  сімей, які  опинилися в складних життєвих обставинах та одну прийомну сім’ю. В даних  сім’ях умови проживання задовільні, права дітей не порушуються. З батьками було проведено  профілактичні бесіди про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків  з питань виховання та утримання дітей.

?????????????   В цей же день було проведено профілактичну бесіду щодо попередження правопорушень серед дітей старших класів та перевірено стан роботи Ради профілактики в Радицькій ЗОШ І-ІІ ст.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*