Обстеження житлово-побутових умов сімей району, які опинилися в складних життєвих обставинах

Без названия (1)

20 липня начальником служби у справах дітей Іриною Стебівка,   начальником відділу із соціальної роботи Турківського РЦСССДМ Марією Павлик, дільничним інспектором Турківського відділення поліції Мар’яном Корчинським, представниками сільських рад було проведено обстеження житлово-побутових умов 6 сімей, які  опинилися в складних життєвих ситуаціях в с.Верня Яблунька, с. Верхнє, смт.Бориня.

У с.Верхня Яблунька було перевірено умови проживання одинокого батька, який сам виховує двох малолітніх дітей та вживає спиртні напої. З ним була проведена профілактична бесіда. У с.Верхнє під час обстеження двох сімей батькам було вказано на ряд недоліків,рекомендовано покращити стан утримання та виховання дітей. У смт.Бориня батьків з трьох сімей було попереджено про наслідки від ухилення виконання батьківських обов’язків, дільничним інспектором складено протокол – попередження. Для  двох сімей членами комісії було прийнято рішення щодо тимчасового  призупинення соціальної виплати на дітей, які витрачаються не за призначенням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*