Обстеження житлово-побутових умов сімей

Без названия (1)У вівторок, 25 квітня, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації І.Стебівкою, провідним спеціалістом  служби у справах дітей С. Леневич,  начальником із соціальної роботи Турківського РЦСССДМ М.Павлик було проведено обстеження житлово-побутових умов двох сімей, які  перебувають на профілактичному обліку в службі у справах дітей в м.Турка. Умови проживання задовільні. З батьками було проведено  профілактичні бесіди про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків, вказано на ряд недоліків з питань ведення побуту в сім’ї, виховання та утримання дітей. Комісією вирішено одну сім’ю зняти з профілактичного обліку.

Також 25.04.2017 року головним спеціалістом служби у справах дітей Н.Сливар, соціальним педагогом РЦСССДМ О.Андрійчин було проведено обстеження житлово-побутових умов трьох сімей, які  опинилися в складних життєвих обставинах в с.Карпатське. Одну сім’ю вирішено взяти на профілактичний облік служби у справах дітей.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*