Обстеження житлово-побутових умов сімей

9876325815 березня головним спеціалістом  відділу з опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації О.Бойко, провідним спеціалістом  служби у справах дітей С.Леневич, соціальним педагогом Турківського РЦСССДМ  О.Андрійчин, за участі сільського голови Карпатської сільської ради  М.Момоход, було здійснено обстеження житлово-побутових умов 5 сімей с.Карпатське: 3 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та 2 сімей опікунів. Умови проживання задовільні. З батьками проведено профілактичну бесіду про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків. Комісією вирішено одну сім’ю, яка перебувала на профілактичному обліку, зняти з відповідного обліку в зв’язку з тим, що сім’я виправилася. В сім’ях опікунів умови проживання задовільні, права дітей не порушуються.

Цього ж дня було здійснено обстеження житлово-побутових умов 1 сім’ї опікуна у с.Бітля. В сім’ях опікунів умови проживання задовільні, права дітей не порушуються.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*