Обстеження житлово-побутових умов сімей

images (1)19 жовтня комісією в складі заступника начальника служби у справах дітей райдержадміністрації, головного спеціаліста відділу з опіки піклування та усиновлення ССД, педагогів Ільницького НВК, в присутності прийомної матері було проведено профілактичну бесіду з дитиною, позбавленою батьківського піклування щодо складних  взаємостосунків дитини в школі. Неповнолітньому було надано ряд консультацій. Прийомним батькам рекомендовано приділяти особливу увагу дитині, педагогічному колективу  Ільницького НВК рекомендовано знайти індивідуальний  підхід до дитини. Вирішили  службі у справах дітей  взяти дане питання на особливий контроль.

Цього ж дня, начальником відділу з профілактики служби у справах дітей та фахівцем із соціальної роботи  проведено обстеження житлово-побутових умов сім’ї, яка перебуває на профілактичному обліку в ССД, жителів с.Радич, Турківського району Львівської області. При обстеженні комісією прийнято рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності матері за ухилення від виконання батьківських обов’язків.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*