Обстеження житлово-побутових умов сімей

загруженное (5)12 травня,  згідно графіку відвідування сімей опікунів, піклувальників на 2015 рік головними спеціалістами відділу з опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації було обстежено житлово-побутові умови проживання сім’ї опікуна в с.В.Гусне Турківського району, де проживають дві дитини, позбавлені батьківського піклування, про що складено відповідний акт. Опікун належно виконує свої обов’язки, права дитини не порушуються. Також було перевірено стан ведення профілактичної роботи щодо запобігання правопорушень серед учнів в Верхньогусиненському НВК І-ІІІ ступенів. Рада профілактики працює належним чином.

Відвідано сім’ю усиновлювачів в с.В.Висоцьке Турківського району, де виховується одна дитина, про що складено відповідний звіт про умови проживання та виховання усиновленої дитини. Права дитини в сім’ї не порушуються.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*