Обстеження житлово-побутових умов сімей

98763258

З метою соціального захисту дітей та активізації роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, 27 березня 2018 року, комісією у складі представників служби у справах дітей Турківської районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обстежено умови проживання сім’ї с.Вовче, у якої виховується 5 неповнолітніх дітей. На даний час мати дітей знаходиться на лікуванні в Львівському ОХМАТДИТі з найменшою дитиною.

Під час обстеження перевірено умови проживання, забезпечення дітей  продуктами харчування, одягом, взуттям та шкільним приладдям.

З батьком дітей зазначеної категорії проведена профілактична робота щодо належного догляду за дітьми, необхідності покращення житлово-побутових умов для їх виховання та повноцінного розвитку; цільового використання коштів на утримання дітей.

Також батька попереджено, що у разі ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей, їх буде притягнуто до відповідальності у встановленому законом порядку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*