Обстеження житлово-побутових умов сімей

98763258

З метою соціального захисту дітей та активізації роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах сьогодні, 27 березня, начальником служби у справах дітей Турківської райдержадміністрації І.І.Стебівкою, головним спеціалістом служби у справах дітей І.Ільницькою, фахівцем із соціальної роботи Турківського РЦСССДМ Н.Сливар було здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання сім’ї в м.Турка.

Житель м.Турка звернувся із заявою про тимчасове влаштування малолітньої дитини в його сім’ю. Для дитини створені всі належні умови для проживання та навчання.

Цього ж дня, заступником начальника служби у справах дітей Турківської райдержадміністрації М.В.Лило, головним спеціалістом служби у справах дітей І.Ільницькою було здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання сім’ї опікуна в м.Турка, де виховується одна дитина-сирота. Умови проживання задовільні. Права дитини не порушуються. Опікун добре виконує свої обов’язки.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*