Обстеження житлово-побутових умов проживання сім’ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах

З метою соціального захисту дітей та активізації роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, у вівторок, 18 вересня, комісією у складі представників служби у справах дітей Турківської районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  Ільницької сільської ради було здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання 1 сім’ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах в с. Ільник, де була повернута дитина з дитячого дошкільного закладу м.Львова № 1, з метою перевірки стану адаптації дитини в сім’ї. Під час обстеження перевірено умови проживання, забезпечення дитини продуктами харчування, одягом, взуттям та шкільним приладдям. З батьками дитини зазначеної категорії проведена профілактична робота щодо належного догляду, необхідності покращення житлово-побутових умов для її виховання та повноцінного розвитку, цільового використання коштів на утримання дітей. Також батьків попереджено, що у разі ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей, їх буде притягнуто до відповідальності у встановленому законом порядку.

Того ж дня було проведено профілактичну бесіду в Ільницькому НВК з дитиною, позбавленою батьківського піклування, яка виховується в прийомній сім’ї, щодо його поведінки в школі та сім’ї, про що складено акт.

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*