Обстеження сімей

скачанные файлы8 лютого, директором та працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації та дільничним  інспектором здійснено виїзд у с. Ільник Турківського району. Були відвідані 2 сім`ї , які знаходяться в складних життєвих обставинах. Складено акти  оцінки потреб сім`ї, з батьками  проведена профілактична робота щодо шкідливого вживання алкоголю та належного виховання дітей.

Також здійснено візит у прийомну сім’ю, в якій виховується 2 прийомних дітей. З ними була проведена бесіда щодо належного навчання в школі та поведінки на уроках.

Крім того, фахівцями Центру здійснено візит до 1  учасника АТО. Проведено бесіду   з метою виявлення проблемних питань та невідкладного реагування щодо їх усунення.

09.02.2016р. фахівцем із соціальної роботи  Блажевською Мариною Миронівною  проведено бесіду з учнями 9 класу Турківського НВК на тему:

« Здоровий спосіб життя».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*