Обов’язок працедавця – нарахувати заробітну плату своєму працівнику не менше мінімальної (з 01.01.2018р.  –  3723 грн.)

Законом України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” з 1 січня 2018 року встановлено місячну мінімальну заробітну плату в розмірі 3723 грн., з якої повинні бути сплачені усі податки та єдиний соціальний внесок (ЄСВ).

Легалізація заробітної плати сьогодні актуальна з двох причин:

1) збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, у т.ч. до Пенсійного фонду України;

2) соціальні гарантії для найманих працівників, розмір яких залежить від тривалості страхового стажу.

 

З 11.10.2017 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” від 03.10.2017 №2148-VIII, яким внесено зміни до різних законодавчих актів, які регулюють пенсійне забезпечення наших громадян, в тому числі до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», яким запроваджено гнучкий “коридор” пенсійного віку    (60-63-65 років) для призначення пенсії за віком:

за наявності стажу на 01.01.2018 25 років – призна­чати пенсію у 60 років. Діапазон необхідного стажу що­року збільшувати на 12 місяців до досягнення 35 років у 2028 році;

за наявності стажу на 01.01.2018 від 15 до 25 років – у 63 роки. Діапазон необхідного стажу щороку збільшу­вати на 12 місяців до досягнення діапазону від 25 років до 35 років у 2028 році;

за наявності стажу на 01.01.2019 15 років, але мен­ше ніж 16 років, що давали б право виходу на пенсію в 63 роки, – призначати пенсію        у 65 років. Діапазон необхідного стажу щорічно збільшувати на 1 рік. Тобто, з 2028 року призначати пенсії у 65 років особам, які ма­тимуть 15-25 років стажу.

Особам, які не матимуть 15 років стажу, призначати дер­жавну соціальну допомогу при досягненні ними 65 років. Призначати (у період з 01.01.2018 по 31.12.2020) тимчасо­ву державну соціальну допомогу особам, які досягли вста­новленого пенсійного віку, мають страховий стаж не менше 15 років, але не набули права на пенсійну виплату – на пе­ріод до придбання права на пенсію за віком, у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України. 

 Для зарахування до страхового стажу в повному розмірі одного місяця з 1 січня 2018 року сплачена сума ЄСВ повинна бути не менше ніж  819,06 грн. (3723 грн. (мінімальна зарплата) х 22% (розмір ЄСВ)).

Якщо працівник отримує зарплату в “конверті” і роботодавець не сплачує із його зарплати ЄСВ, цей період не буде зарахований до страхового стажу найманого працівника, у зв’язку з чим розмір пенсії буде меншим.

Кожен найманий працівник має можливість контролювати нарахування йому заробітної плати зареєструвавшись на Веб-порталі Пенсійного фонду України та щомісячно перевіряти з якої заробітної плати сплачено ЄСВ, яку тривалість страхового стажу йому зараховано. Таку інформацію він може отримати і безпосередньо в органах Пенсійного фонду України.

Крім цього Пенсійним фондом України запроваджено новий онлайн-сервіс для інформування громадян шляхом СМС-повідомлень.

Скористатися такою послугою можуть як пенсіонери, так і застраховані особи.

За допомогою СМС-повідомлення Пенсійний фонд надає інформацію про результати призначення та перерахунку пенсії, а також сплату роботодавцем єдиного соціального внеску за кожен місяць. Сервіс надається безкоштовно.

Для підключення сервісу СМС – інформування необхідно звернутися до Турківського відділу обслуговування громадян або активувати послугу в особистому кабінеті веб-порталу Пенсійного фонду України.

Після успішного налаштування сервісу СМС-інформування, за декілька хвилин на Ваш телефон надійде СМС-повідомлення з підтвердженням реєстрації.

Слід пам’ятати, що повна виплата заробітної плати та сплата єдиного внеску – обов’язок кожного працедавця щодо забезпечення соціального захисту своїх працівників.

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*